W gościnie u Miziów na Hali Miziowej
W zimie 2010

O Nas

Dysponujemy dwoma budynkami o łącznej liczbie 60 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4- osobowych z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym; wszystkie pokoje wyposażone są w TV. Posiadamy zamykany parking oraz boisko do koszykówki, 2 sale kominkowe, obie wyposażone w TV, w tym jedną z bilardem oraz bezpłatnym dostępem do Internetu (Wifi). Istnieje możliwość organizacji grilla, ogniska, w zimie kuligów, a także skorzystania z sauny oraz latem całą dobę z basenu z podgrzewaną wodą

Altualne warunki narciarskie www.korbielow.net

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Współpracujemy ze szkółką narciarską, dzięki czemu na miejscu istnieje możliwość zatrudnienia indywidualnie lub grupowo instruktora narciarskiego.

Korbielów

Miejscowość położona jest w beskidzie żywieckim u podnóża Pilska. Należy do gminy Jeleśnia.

Jest to idealne miejsce do uprawiania sportów narciarskich (dzięki dużej ilości istniejących i nowo powstających wyciągow narciarskich o różnym stopniu trudności), a latem do spokojnego wypoczynku w zaciszu górskim. W odległości kilkudziesięciu kilometrów znajdują się popularne ośrodki z wodami termalnym – Oravice i Besenova. Po słowackiej stronie można udać się przez Orawską Polhore do Namestowa położonego nad Jeziorem Oravskim. Po polskiej stronie najbliższym miastem jest Żywiec, gdzie można zaznać kąpieli w Jeziorze Żywieckim.